WhatsApp ile Hemen Ulaş!
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün -

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam


PİL PUNTALAMA  MERKEZİMİZ...


          Pil puntalama merkezimizde İstediğiniz Voltaj ve Amperde pillerinizi puntalamaktayız, Eskisinin aynısını veya yeni bir Pil grubunu istediğiniz pillerden oluşturuyoruz, Yaptığımız her yeni pil grubunu önce TEST edip sonra teslim ediyoruz..
Amacımız Siz müşterilerimizin taleplerine en doğru ve en hızlı şekilde cevap verebilmektir. Üretim yapan firmaların taleplerine göre veya perakende sektörün ihtiyacına göre çeşitli Pil Montajları yapılmaktadır.
Yurt dışından ithal ettiğimiz özel Pil çeşitleri ile Müşterilerimizin taleplerine kaliteli ürünlerle ve hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz.. Özel pil ithalatlarımız sayesinde bir çok farklı ürünü çeşitlerimize katmış bulunmaktayız..

(NI-CD , NI-MH , Lithium ve Li-Ion) Stoklarımızda olmadığını düşündüğünüz Pil çeşitlerini E-MAIL veya TELEFON yoluyla bize sorunuz...

Amacımız: Her türlü pil ihtiyacınıza İTHALAT veya ÜRETİM Yoluyla hızlı bir şekilde cevap verebilmektir...

 
PİL PUNTALAMA: Gerçek anlamda bir mini puntalama cihazıdır çeşitli değerlerde Amper göndererek pillerin arasına koyulan metalleri çok hızlı bir zaman içerisinde yüksek amper göndererek pillere zarar vermeden montaj yapan cihazdır. Gönderdiği akım direk pillere gelmediği ve çok kısa zamanda pillerin üzerindeki bağlantı metallerine geldiği için pillere zarar vermeden montaj yapmış olur.. Pilleri gruplamada tercih edilen en sağlıklı yoldur..ancak yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır aksi halde pillere gönderilecek aşırı akımdan dolayı patlama ve yangın riski vardır.. Pil montajlamada kesinlikle Lehim ve Havya sistemi kullanılmamalıdır.. Aşırı ısınmadan dolayı Pillere zarar verebilir ve Pillerin kapasitesini bozabilir


 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.