Hakkımızda

Pilsan Elektronik Ltd. Şti. kurulduğu 1998 yılından bugüne kadar, sunmuş olduğu hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Türkiye’nin ticaret merkezi olan Karaköy’de ilk mağazası ile 1998 yılında hizmet vermeye başladığı günden bugüne, teknolojik gelişmeleri ve trendleri yakından takip eden genç ve dinamik ekibiyle, müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Pilsitesi.com ile dünyanın önde gelen markalarının Tüketici Pilleri, Endüstriyel Piller, Pil şarj Cihazlarını, müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanan Özel Tasarım Pil, Batarya grupları, Aküler, Fener ve daha birçok kategorideki 10.000 bin den fazla ürünü stoklarından direkt müşterilerine “uygun fiyat” “en iyi hizmet kalitesi” ve %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Bugün Ümraniye Merkez ofis, Perpa mağaza, Karaköy mağaza ve Ar-ge ve üretim merkezi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Pilsan Elektronik, müşterilerini paydaş olarak görür ve onlar için değer yaratır. Kendisini bir çözüm merkezi ve marka haline getirenin müşterisi olduğunun farkındadır., bir çözüm ortağı olarak müşterilerinin maksimum faydası ve sürekli memnuniyeti için çalışır.,

Üründe ve Hizmette Kalite

Pilsan Elektronik, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmetteki kaliteyi ön planda tutar.Üründe ve hizmetteki kalite için sürekli bir gelişim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelişim için sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimsel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder

Sorumluluklarımız

Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı Pilsan Elektronik için vazgeçilmez önceliklerdir. 

Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için üzerine düşen çalışmaları yapar. Pilsan Elektronik Ülkemizin güzel ve temiz kalması için Çevre koruması kapsamına dahil ,devlet tarafından onaylı AKÜ ve PİL derneklerine kuruldukları tarihten itibaren destek vermektedir

Vizyonumuz

Kurulduğu günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm  markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek, önümüzdeki dönemde dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

Misyonumuz

  • Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerinin beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak
  • Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak
  • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak
  • Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak
  • Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak,
  • Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak
  • Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak

  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR