Kalite Yönetim Bakış açımız 

 

 

Pilsan Elektronik firmamız Kaliteli hizmet, kaliteli ürün ve çevre dostu adımlar ile geleceğe koşmaktayız. 

Firmamızın önceliği müşteri odaklı hizmet ve ürünlerdir. Bu süreçte firmamız çalışanları, işbirliği yaptığımız kurumlar ve tüketici dostlarımız ile ortak bir bilinç ve sinerji çalışma kararlılığındayız.

Çalışanlarımızın karar süreçlerine katılımı ile daha çok gören, daha çok bilen ve hassasiyetleri daha geniş olan, "çevresine ve kendisine duyarlı bir aileyiz" diyebiliriz. Bu bakış açımız hizmet kalitemiz ve ürünlerimizde rakiplerimizden sürekli bir adım önde olmamızı sağlamakta olduğunun farkındayız.

Bu iş birliklerini yaparken, her bir süreci kendi içinde değerlendirmenin ne kadar elzem ve gerekli olduğunu, yıllar içinde kendini yetişmiş kadrolarımız ve kurum kültürü olarak içselleştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Tekrar eden süreçlere sistemsel yaklaşımlar geliştiren yönetici ve çalışanlarımız sayesinde; sürekli değişmekte olan koşullara uyum sağlamanın zorluğunun farkındayız.

Bu yüzden gelişen teknoloji ve tecrübelerimizin veriler ile desteklemekte, süreç odaklı, sürekli değişen tüketici ihtiyaçlarını gözeten

Ürünlerini Dünya pazarına sunarken kaliteden ödün vermeden, hedeflerini hep bir bir adım öteye taşıyarak,

hizmetlerini ve hedeflerini büyüterek devam etmektedir. 

 

Çevreye olan Duyarlılığımız

 

Çevreyi ve kaynakları tahrip etmeyen gelişmiş teknolojileri kullanırken, sürdürülebilir kalkınma amaçlarını yitirmeden, tüketicilerimizin bilinçlendirerek, tüketim süreçlerinde ve ürünlerin var olma süresince çevreye verdikleri etkilerini azaltmayı sağlamak amacıyla pil dönüşüm kampanyalarına biz de destek vermekteyiz.

Kurumlarda üretim ve diğer faaliyetler sonucunda ortaya çıkabilen olumsuz çevre etkilerinin dünyamızı etkilediği şu günlerde doğal kaynaklarımızın da sınırsız olmadığı bilinci ile ürettiğimiz ürünlerin ve sağlanan hizmetlerin çevreye zararının en aza indirilmesi sorumluluğunun bilincindeyiz.

Çevreye duyarlı tüketici ve müşteri sayısı her geçen gün artarken, Pilsan Elektronik Türkiye ve Dünya pazarında yer alabilmesi için "İnsana ve Çevreye" verilen değerlerimiz ile mümkün olduğunun bilincindeyiz. Tüketicilerimizin, beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılarken, yaşadığı çevreye ve dünyaya değer verilmesini, diğer kuruluşların da bu duyarlılıkla hareket etmesini temenni etmekteyiz. İnsanların artan farkındalık nedeniyle kuruluşlara, çevre ile etkileşimlerini kontrol altında tutarak çevre uygulamalarını sürekli iyileştirmelerini sağlayacak ve insanlığı olumlu uygulamalar ile barışçıl yaklaşımlar geliştirmesine bizde katkı sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Bu amaçla 

  • İşletmemizde atık miktarlarının minimize ederek
  • Kurumun yönettiği üretim veya hizmet süreçlerinin çevre ile ilgili ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara uyumluluk
  • Atıkların sistematik olarak azaltılıp kontrol altına alınmasıyla hammaddenin ekonomik kullanımını sağlamakla beraber maliyetleri düşürürken ve verimliliğimizi artırma
  • Çevre yönetimi için üzerimize düşen yükümlülüğün farkında çalışma ortamı ve ekip arkadaşlarımızı da buna göre seçme.
  • Şirket faaliyetlerinden kaynaklanan kirlilik, kaynaktan başlayarak kontrol altına alınmakta ve kirlenmeyi azaltma. 
  • Potansiyel tehlike durumlarının belirlenmesi sayesinde acil durum ve kazalara karşı hazırlıklı ve

için gerekli iş süreçlerini olgunlaştırmaya devam etmekteyiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimiz 

 

 

 

Bir çalışma ortamının güvenliği ve sağlığı, olası kaza risklerine karşı çalışma ortamının doğru planlanması, iş sağlığı ve güvenliği analizleri yapan profesyonellerin de yardımı sayesinde, üretim risk haritası ve gerekli önlemleri almaktayız.

Herhangi bir kaza gerçekleşmemesi ofis ve üretim paydaşlarımızın sağlığı ve mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Aksi duruma olanak vermemek için uygulanması gereken tüm adımların atılmasını sağlamaktayız.

iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesi, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamlarının sağlanması için uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim hizmetleri veren firmalar ile birlikte çalışmaktayız.

Kurumumuz çalışma arkadaşlarımızın emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmaları önceliğimizdir.

Pilsan Elektronik firmamızın daha iyi rekabet koşullarına ulaşabilmesi için çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği konusunda planlı ve sistemli çalışmaların yapılması, bizleri uzun vadeli plan e programlar yapabilmemizi sağlamaktadır.

Yukarıda ki belirtiğimiz ilkeler ışığında kendimize dışardan da ayna tutmaktayız. Çeşitli denetleme firmalarından aldığımız başarı belgelerimizi aşağıda görebilirsiniz.

 

 

TRB International ISO 9001:2015 ISO14001:2015  ISO 45001:2018 kalite belgelerimiz .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR